בית הספר היסודי - סביון

ילדים . יוצרים . מקום

דבר המנהלת - ישראלה כדורי

1/9/21 כ"ד באלול תשפ"א

 

 

"המקום היחיד שבו הצלחה מגיעה לפני עבודה הוא במילון. עבודה
קשה הוא המחיר שאנחנו צריכים לשלם כדי להצליח. אני מאמין שאדם יכול להשיג הכול, רק
אם הוא מוכן לשלם את מחיר ההשקעה"

(וינס לומברד)

 

 

  

שנת תשפ"ב יוצאת לדרך…שנה מאתגרת
של הזדמנויות חדשות ושל חוויות למידה מאתגרות ומסקרנות.

אנו מתחילים מחדש, וההתרגשות של
בראשית רבה….כבכל שנה, אנו עומדים חגיגיים ומלאי תקווה בפתיחת שנת הלימודים. אנו נרגשים מהמפגש המחודש עם החברים ועם בית הספר, לאחר חופשה ארוכה. כולנו חשים את ההתרגשות שבראשית, את חלון ההזדמנויות שנפתח כשמתחילים מחדש, את הדף הנקי שמאפשר לחלומות לנבוט.

השנה עוברים 54 תלמידי כיתות א' בשער ומצטרפים  לקהילת בית הספר.

אנו מאחלים לכולכם הצלחה ומחבקים אתכם באהבה וחום.

בהצלחה לצוות בית הספר האיכותי והמקצועי המקדם בברכה את כל תלמידיו ושואף להובילם במסע להגשמת החלומות מתוך אמונה ביכולות האישיות של כל תלמיד להתקדם ולהתפתח, אצלנו כל תלמיד יכול!  זו העת להודות לצוות החינוכי על המסירות, הסבלנות, האחריות והאכפתיות.

כל צוות המורים מיומן ומקצועי ופועל לשם מיצוי יכולותיו של כל התלמידים, בהתאמה ליכולותיהם, זאת – לשם ריבוי חוויות ההצלחה בלמידת תחומי הלימוד השונים. כל זאת, על ידי למידה דיפרנציאלית, אשר מותאמת לרמות השונות, למידה רב גילאית בקבוצות מעורבות, למידה רב תחומית המערבת תחומי לימוד שונים סביב נושא מרכזי, וריבוי אינטליגנציות בכל עבודת חקר עצמאית של התלמידים למימוש הפוטנציאל הטמון בכל ילד וילדה.  נעבוד על אסטרטגיות ומיומנויות למידה בכל שכבות הגיל.  נעבוד על לומד עצמאי וניהול זמן.

אנחנו מאמינים בקשר אמיתי בין מורה לתלמיד, קשר שמהווה בסיס איתן ליציקת תכנים לימודיים המובילים למצוינות בתחומים השונים. אנו נמשיך לטפח קשר חם המבוסס על דיאלוג אישי ומתמשך, דיאלוג שיוביל ללמידה משמעותית.

עיצוב אקלים חינוכי מיטבי מהווה עבורנו אבן דרך להצלחה לקידום הישגים לימודיים, שכן, בסביבה מוגנת ומאתגרת, כל תלמיד יוכל לממש את יכולותיו וכישרונותיו ולצמוח לאדם חושב, יוצר, בעל ערכים ומוסר, בעל יכולת למידה וכישורים בינאישיים מפותחים, ולהיות אדם התורם לחברה. מהלך חינוכי זה יושתת על תפיסה חברתית המאמינה בשיח משותף ובמעורבות של הורי התלמידים בהוויה ובתרבות הבית ספרית.

ובנימה אישית, באני מאמין שלי הפרטי כאשת חינוך יש בי אמונה כי כל יום הוא יום חדש ובו בכל בוקר זורחת השמש מחדש, מאירה את נקודות הטוב ומאפשרת לנו לנצל את החוזקות כדי להתקדם, להצליח ולהגשים את מטרותינו. אנחנו עם הפנים קדימה לקראת גדילה והתפתחות וההתרגשות גדולה לקראת שנה חדשה.

מאחלת ש"תחל שנה וברכותיה" ותהיה זאת שנת לימודים משמעותית ומהנה, מרובת חוויות הצלחה, התפתחות וצמיחה.

זכרו שדלתי פתוחה עבורכם תמיד.

 

בברכת שנה טובה,

ישראלה כדורי – מנהלת בית הספר

 

נסיך
הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות